KARIÉRA

Stále se rozvíjíme.

Aktuálně obsazujeme tyto pracovní pozice:

Obchodní zástupce – zemědělství

Náplň práce:
– prodeje v oblasti osiv, hnojiv a pesticidů
– nákup zemědělských komodit
– péče o stávající zákazníky
– rozšiřování okruhu našich zákazníků
– práce v interním IS

Požadujeme:
– předchozí praxe v oboru podmínkou
– odborné vzdělání zemědělského směru podmínkou
– ŘP skupiny B, aktivní řidič
– vysoké pracovní nasazení
– komunikativnost, flexibilita
– znalost práce na PC

Nabízíme:
– zázemí silné a dynamické společnosti
– zajímavé platové ohodnocení
– 13. plat, ročního bonus, bonus z výsledku
– možnost dalšího profesního vzdělávání a seberealizace
– stravenky
– týden dovolené navíc
– firemní automobil i pro soukromé účely

Pracoviště:
Střední Čechy, Východní Čechy, Střední Morava (Haná)

Kontakt
Martina Kočárníková, 734 693 799, nabor@rwa-sro.cz

Nástup:  IHNED

Disponent/ka hnojiv

Vašim úkolem bude:

– Asistence vedoucímu obchodu a obchodnímu týmu
– Příprava podkladů pro obchodní jednání
– Komunikace se zákazníky i dodavateli
– Příprava presentací v PowerPointu
– Zápisy z porad obchodního oddělení
– Součinnost s marketingovým oddělením
– Komunikace, plánování a reporting obchodního týmu
– Zajišťování a organizace vedení skladové evidence v programu SAP-vyskladňování, naskladňování zboží, převádění zboží mezi sklady společnosti
– Kontrola dispozic skladových zásob
– Objednávání zboží (dle pokynů vedoucího oddělení)
– Kontrola dodržování fakturačních podmínek od dodavatelů
– Organizace dopravy zboží
– Příprava dodacích listů a dokladů k přepravě zboží dle potřeby
– Vystavování faktur v programu SAP

Požadujeme:

– minimálně SŠ vzdělání
– praxe na podobné pozici
– pokročilá znalost v MS Excel, MS Power Point
– znalost MS Office, znalost SAP výhodou ne podmínkou
– znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou
– samostatnost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost
– část pohovoru proběhne v anglickém jazyce

Nabízíme:
– 5. týdnů dovolené
– 13. plat
– stravenkový paušál

Pracoviště:
Unhošť – Fialka, Unhošť, 273 51

Kontakt

Jsme rádi, pokud jsme vás zaujali. Pošlete nám, prosím, životopis na email nabor@rwa-sro.cz.
Odpovědí na nabídku pracovní pozice dáváte společnosti RWA Czechia s.r.o souhlas ke zpracování, shromažďování a uchování osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zároveň dáváte souhlas ke kontaktování ve věci výběrového řízení. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat písemnou formou.

Zaujala vás naše nabídka?